chicken time diner rapsodia
ekalampaka.gr

ΤΕΛΙΚΟ 3-1: «Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ»

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  02/12/2018 16:39:33
Το ekalampaka.gr μεταδίδει ζωντανά την εξέλιξη στο σκορ του αγώνα «Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ». Το άρθρο ανανεώνεται αυτομάτως χωρίς να πατάτε πλήκτρο ανανέωσης...

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

90+4' Χάνει το τετ-α-τετ ο ΠΕΤΣΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ).

90+2' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΒΑΝΤ-ΝΤΕ-ΓΟΥΪΧΕ (ΘΗΣΕΑΣ).

90' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΚΑΨΙΩΤΗ (ΘΗΣΕΑΣ).

89' Έχει κατεβάσει ρολά ο ΚΟΥΤΣΙΡΙΜΠΑΣ στο 4ο γκολ. Σε δύο προσπάθειες του ΜΑΝΩΛΗ και μια του ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ επενέβη επιτυχημένα.

88’ Διπλή επέμβαση του ΚΟΥΤΣΙΡΙΜΠΑ σε ισάριθμες προσπάθειες του ΣΥΡΑΚΟΥ.

το 3-0

85' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΜΠΟΡΑ (ΘΗΣΕΑΣ).

81' ΑΛΛΑΓΗ: Στη θέση του ΣΚΟΝΔΡΑ ο ΑΥΓΕΡΟΣ.

77' ΑΛΛΑΓΗ: Στη θέση του ΛΙΤΣΙΟΥ ο ΜΑΝΩΛΗΣ.

76' Σέντρα ο ΛΙΤΣΙΟΣ, ο ΣΥΡΑΚΟΣ κεφαλιά μόλις άουτ.

75' Τεράστια ευκαιρία από ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟ για το 4-1, μόνος του με τον γκολκίπερ του.

71' 3-1 Ο ΘΗΣΕΑΣ μειώνει το σκορ.

70' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΛΙΤΣΙΟ (ΜΕΤΕΩΡΑ).

70' 3-0 ΓΚΟΛ ο ΛΙΤΣΙΟΣ για τα ΜΕΤΕΩΡΑ.

68' ΑΛΛΑΓΕΣ: Ο ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ στη θέση του ΚΙΑΚΟΥ και ο ΣΥΡΑΚΟΣ στη θέση του ΜΑΡΟΥΔΑ (ΜΕΤΕΩΡΑ).

59' ΑΛΛΑΓΗ: Ο ΤΣΙΟΥΡΗΣ στη θέση του ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ (ΘΗΣΕΑΣ).

57' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟ (ΜΕΤΕΩΡΑ).

Το 2-0

50' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ (ΘΗΣΕΑΣ).

49' 2-0 ΓΚΟΛ ο ΜΑΡΟΥΔΑΣ διπλασιάζει τα τέρματα για τα ΜΕΤΕΩΡΑ.

47' "Ψαλιδάκι" του ΣΚΟΝΔΡΑ, εύκολα μπλοκάρει ο ΚΟΥΤΣΙΡΙΜΠΑΣ.

46' Σωτήρια απόκρουση του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου σε προσπάθεια του ΑΓΙΑΣΙΩΤΗ.

ΕΝΑΡΞΗ 2ου ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

ΤΕΛΟΣ 1ου ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

40' Μεγάλη ευκαιρία για το ΘΗΣΕΑ. Σουτάρει ο ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, αποκρούει ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

39' Γλιτώνει προ του ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ο ΚΟΥΤΣΙΡΙΜΠΑΣ.

το 1-0

27' 1-0 ΓΚΟΛ ο ΛΙΤΣΙΟΣ ανοίγει το σκορ για τα ΜΕΤΕΩΡΑ.

19' Φάση διαρκείας για τα ΜΕΤΕΩΡΑ, πρώτα με ΣΚΟΝΔΡΑ ο οποίος έχασε τετ-α-τετ και σε δεύτερο χρόνο με σουτ του ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΥ που βρήκε στα σώματα των αμυντικών.

15' Κούρσα του ΙΩΑΝΝΟΥ προσπέρασε 2 αμυντικούς του ΘΗΣΕΑ πλασάρει ιδανικά σύρριζα άουτ από το δεξί δοκάρι του τερματοφύλακα.

14' ΚΙΑΚΟΣ ελευθερώνεται το δυνατό αριστερό σουτ πολύ άουτ από την εστία του τερματοφύλακα.

06' Συρτό σουτ από το ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ του ΘΗΣΕΑ, μόλις άουτ.

15:00 Ξεκίνησε ο αγώνας.