23/9/2018

   

Αρχική Καλαμπάκα Ελλάδα Κόσμος Αναγνώστες Αθλητικά Παράξενα Tips Web TV Επικοινωνία



 

 

 








Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  06/06/2018 09:01:51

Στις 14 Ιουνίου ξεκινά το Μουντιάλ 2018 και η ΕΡΤ θα μεταδώσει όλους τους αγώνες, με την πρεμιέρα να είναι το Ρωσία - Σαουδική Αραβία στη Μόσχα...

Καθημερινά θα υπάρχουν εκπομπές, από τις 23:00 στην ΕΡΤ1 για δύο ώρες (εκτός κι αν έχει ματς στις 22:00, οπότε θα ξεκινά μεσάνυχτα) αλλά και στην ΕΡΤ3, στις 17:00 και για μία ώρα.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ 2018:

Πέμπτη 14/6

• 18:00: Ρωσία - Σαουδική Αραβία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Παρασκευή 15/6

• 15:00: Αίγυπτος - Ουρουγουάη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
• 18:00: Μαρόκο - Ιράν (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
• 21:00: Πορτογαλία - Ισπανία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Σάββατο 16/6

• 13:00: Γαλλία - Αυστραλία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
• 16:00: Αργεντινή - Ισλανδία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
• 19:00: Περού - Δανία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
• 22:00: Κροατία - Νιγηρία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

Κυριακή 17/6

• 15:00: Κόστα Ρίκα - Σερβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
• 18:00: Γερμανία - Μεξικό (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
• 21:00: Βραζιλία - Ελβετία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

Δευτέρα 18/6

• 15:00: Σουηδία - Νότια Κορέα (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
• 18:00: Βέλγιο - Παναμάς (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)
• 21:00: Τυνησία - Αγγλία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

Τρίτη 19/6

• 15:00: Κολομβία - Ιαπωνία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
• 18:00: Πολωνία - Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
• 21:00: Ρωσία - Αίγυπτος (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τετάρτη 20/6

• 15:00: Πορτογαλία - Μαρόκο (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
• 18:00: Ουρουγουάη - Σ. Αραβία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
• 21:00: Ιράν - Ισπανία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

Πέμπτη 21/6

• 15:00: Δανία - Αυστραλία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
• 18:00: Γαλλία - Περού (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
• 21:00: Αργεντινή - Κροατία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

Παρασκευή 22/6

• 15:00: Βραζιλία - Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
• 18:00: Νιγηρία - Ισλανδία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
• 21:00: Σερβία - Ελβετία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

Σάββατο 23/6

• 15:00: Βέλγιο - Τυνησία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
• 18:00: Νότια Κορέα - Μεξικό (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
• 21:00: Γερμανία - Σουηδία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Κυριακή 24/6

• 15:00: Αγγλία - Παναμάς (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
• 18:00: Ιαπωνία - Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
• 21:00: Πολωνία - Κολομβία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

Δευτέρα 25/6

• 17:00: Ουρουγουάη - Ρωσία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
• 17:00: Σ. Αραβία - Αίγυπτος (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
• 21:00: Ισπανία - Μαρόκο (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
• 21:00: Ιράν - Πορτογαλία (ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

Τρίτη 26/6

• 17:00: Δανία - Γαλλία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
• 17:00: Αυστραλία - Περού (ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι)
• 21:00: Νιγηρία - Αργεντινή (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
• 21:00: Ισλανδία - Κροατία (ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ)

Τετάρτη 27/6

• 17:00: Νότια Κορέα - Γερμανία (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
• 17:00: Μεξικό - Σουηδία (ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν)
• 21:00: Σερβία - Βραζιλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
• 21:00: Ελβετία - Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

Πέμπτη 28/6

• 17:00: Σενεγάλη - Κολομβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
• 17:00: Ιαπωνία - Πολωνία (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ)
• 21:00: Αγγλία - Βέλγιο (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
• 21:00: Παναμάς - Τυνησία (ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ)


Φάση των «16»

Σάββατο 30/6

• 17:00Γαλλία - Αργεντινή (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
• 21:00: Ουρουγουάη - Πορτογαλία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Κυριακή 1/7

• 17:00: Ισπανία - Ρωσία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
• 21:00: Κροατία - Δανία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

Δευτέρα 2/7

• 17:00: Βραζιλία - Μεξικό (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
• 21:00: Βέλγιο - Ιαπωνία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

Τρίτη 3/7

• 17:00: Σουηδία - Ελβετία (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
• 21:00: Κολομβία - Αγγλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)


Προημιτελικοί

Παρασκευή 6/7

• 17:00: Ουρουγουάη - Γαλλία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
• 21:00: Βραζιλία - Βέλγιο (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

Σάββατο 7/7

• 17:00: Σουηδία - Αγγλία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
• 21:00: Ρωσία - Κροατία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)


Ημιτελικοί

Τρίτη 10/7

• 21:00: Γαλλία-Βέλγιο (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τετάρτη 11/7

• 21:00: Κροατία-Αγγλία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)


Μικρός τελικός - Τελικός

Σάββατο 14/7

• 17:00: Βέλγιο-Αγγλία  (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Κυριακή 15/7

• 18:00: Γαλλία-Κροατία(ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

laosnews.gr




Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
Q1LN9
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 

 

καιρός Καλαμπάκα


 
Προτεινόμενα άρθρα






 

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Καλαμπάκα



 

 


© 2012 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας