7/2/2023
  


 




Eurobasket 2022 | Το αναλυτικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της διοργάνωσης

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  03/09/2022 09:59:24

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων:

Πέμπτη, 1 Σεπτεμβρίου

14:30 Ισπανία – Βουλγαρία, ΕΡΤ3
18:15 Σλοβενία – Λιθουανία, ΕΡΤ1
20:00 Βέλγιο – Γεωργία, ΕΡΤ3
21:30 Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ1
00:30 Σλοβενία-Λιθουανία, ΕΡΤ1 (επαν.)

Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου

12:00 Τουρκία-Μαυροβούνιο, ΕΡΤ (μαγν.)
15:15 Ουκρανία – Μεγάλη Βρετανία, ΕΡΤ3
18:00 Κροατία – Ελλάδα, ΕΡΤ1
22:00 Ιταλία – Εσθονία, ΕΡΤ1
01:00 Κροατία-Ελλάδα, ΕΡΤ1 (επαν.)

Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου

12:00 Κροατία-Ελλάδα, ΕΡΤ3 (επαν.)
15:15 Μεγάλη Βρετανία – Κροατία, ΕΡΤ3
18:00 Εσθονία – Ουκρανία, ΕΡΤ1
18:45: Λιθουανία-Γαλλία, ERT Sports
20:00 Γεωργία – Ισπανία, ΕΡΤ3
22:00 Ελλάδα – Ιταλία, ΕΡΤ1
01:00 Ελλάδα- Ιταλία, ΕΡΤ1 (επαν.)

Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου

12:00 Λιθουανία-Γαλλία, EΡΤ3 Ι (επαν.)
15:30 Λιθουανία – Γερμανία, ΕΡΤ3
17:15 Ισπανία – Βέλγιο, ΕΡΤ1
18:45 Σλοβενία – Βοσνία, ΕΡΤ3
21:30 Γαλλία – Ουγγαρία, ΕΡΤ3
01:00 Λιθουανία – Γερμανία, ΕΡΤ1 (επαν.)

Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου

11:00 Τουρκία-Γεωργία, ΕΡΤ3 (μαγν).
15:15 Κροατία – Εσθονία, ΕΡΤ3
18:00 Μεγάλη Βρετανία – Ελλάδα, ΕΡΤ1
22:00 Ουκρανία – Ιταλία, ΕΡΤ1
22:00 Σερβία – Φινλανδία, ΕΡΤ3
01:00 Ελλάδα-Μ. Βρετανία, ΕΡΤ1 (επαν.)

Τρίτη 6 Σεπτεμβρίου

15:15 Εσθονία – Μεγάλη Βρετανία, ΕΡΤ3
18:00 Ελλάδα – Ουκρανία, ΕΡΤ1
20:00 Γεωργία – Βουλγαρία, ΕΡΤ3
22:00 Ιταλία – Κροατία, ΕΡΤ1
22:00 Ισραήλ – Σερβία, ERT Sports
02:00 Ελλάδα-Ουκρανία, ΕΡΤ1 (επαν.)

Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου

11:00 Ισραήλ-Σερβία, ΕΡΤ3, (μαγν.)
14:30 Τουρκία – Ισπανία, ΕΡΤ3
16:30 Λιθουανία – Βοσνία (σε live delay μιας ώρας), ΕΡΤ3
18:15 Γαλλία – Σλοβενία, ΕΡΤ1
21:30 Ουγγαρία – Γερμανία, ΕΡΤ3
00:30 Γαλλία-Σλοβενία, ΕΡΤ1 (επαν.)

Πέμπτη 8 Σεπτεμβρίου

11:00 Γεωργία-Μαυροβούνιο, ΕΡΤ3 (μαγν.)
15:15 Κροατία – Ουκρανία, ΕΡΤ3
18:00 Εσθονία – Ελλάδα, ΕΡΤ1
21:30 Μεγ. Βρετανία-Ιταλία, ErtSports
22:00 Σερβία – Πολωνία, ΕΡΤ1
02:00 Εσθονία-Ελλάδα, ΕΡΤ1 (επαν.)

Οι αγώνες της φάσης των «16» - Το πρόγραμμα

Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου

13:00 Τουρκία – Γαλλία (ΕΡΤ3)
15:45 Σλοβενία – Βέλγιο (ΕΡΤ1)
19:00 Γερμανία – Μαυροβούνιο (ΕΡΤ3)
21:45 Ισπανία – Λιθουανία (ΕΡΤ1)

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου

13:00 Ουκρανία – Πολωνία (ΕΡΤ3)
15:45 Φινλανδία – Κροατία (ΕΡΤ1)
19:00 Σερβία – Ιταλία (ΕΡΤ1)
21:45 Ελλάδα – Τσεχία (ΕΡΤ3)

*Στα προημιτελικά και ημιτελικά, αν παίζει η Εθνική Ελλάδος, θα μεταδοθεί από την ΕΡΤ1

Τρίτη 13 Σεπτεμβρίου

18:15 Ισπανία – Φινλανδία, ΕΡΤ3
21:30 Γερμανία – Ελλάδα, ΕΡΤ3

Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου

18:15 Γαλλία – Ιταλία, ΕΡΤ3
21:30 Σλοβενία – Πολωνία, ΕΡΤ3

Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου

18:15 Ημιτελικός, ΕΡΤ3
21:30 Ημιτελικός, ΕΡΤ3

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου

18:15 Μικρός τελικός, ΕΡΤ3
21:30 Τελικός, ΕΡΤ1



Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
61458
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 

 


 
Προτεινόμενα άρθρα



























































 


  © 2012-2023 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ