17/9/2019

   

Αρχική Καλαμπάκα Ελλάδα Κόσμος Αναγνώστες Αθλητικά Παράξενα Tips Web TV Επικοινωνία

 

 

 

 

 

 







Το πλήρες πρόγραμμα του Mundobasket 2019

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  25/08/2019 22:11:33
Ξεκινά σε λίγες μέρες το Mundobasket 2019 στην Κίνα. Συγκεκριμένα, οι αγώνες θα διεξαχθούν από 31 Αυγούστου έως και 15 Σεπτεμβρίου και θα μεταδοθούν από την ΕΡΤ και την ΕΡΤ 2. Όλοι οι αγώνες της Εθνικής ομάδας θα καλυφθούν τηλεοπτικά, από το κανάλι ΕΡΤ Sports...

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 31 Αυγούστου

• 10:30 Αγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ2
• 11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr
• 11:30 Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS
• 11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο, ert.gr
• 14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ3
• 15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS
• 15:30 Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ2
• 15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

• 10:30 Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr
• 11:00 Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS
• 11:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr
• 11:30 Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ2
• 14:30 Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr
• 15:00 Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
• 15:30 Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ2
• 15:30 Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

• 10:30 Ιταλία – Αγκόλα, ΕΡΤ2
• 11:00 Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr
• 11:30 Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
• 11:30 Τυνησία – Ιράν, ert.gr
• 14:30 Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ3
• 15:00 Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ2
• 15:30 Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS
• 15:30 Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

• 10:30 Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr
• 11:00 Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
• 11:30 Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ2
• 11:30 Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr
• 14:30 Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ3
• 15:00 Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS
• 15:30 ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ2
• 15:30 Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

• 10:30 Αγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ2
• 11:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr
• 11:30 Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS
• 11:30 Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr
• 14:30 Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ2
• 15:00 Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr
• 15:30 Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
• 15:30 Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

• 10:30 Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr
• 11:00 Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
• 11:30 Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ2
• 11:30 Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr
• 14:30 Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ3
• 15:00 Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
• 15:30 ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ2
• 15:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
• 10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
• 14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
• 15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

• 10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
• 11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
• 14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
• 15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
• 15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

• 14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
• 16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

• 14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
• 16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

• 14:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS
• 16:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

• 11:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
• 15:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

• 11:00 Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS
• 15:00 Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

• 11:00 Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS
• 15:00 Τελικός, ΕΡΤ SPORTS

aftodioikisi.gr




Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
R1MOZ
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 


 

καιρός Καλαμπάκα


 
Προτεινόμενα άρθρα








 

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Καλαμπάκα



 

 

  © 2012-2018 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ