29/1/2023
  


 




ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2022 | Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις ~ Σήμερα η πρεμιέρα

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  20/11/2022 12:31:07

Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Παγκοσμίου Κυπέλλου

ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

18:00 Κατάρ – Εκουαδόρ (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al Khor) - ΑΝΤ1

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

15:00 Αγγλία – Ιράν (2ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 ΗΠΑ – Ουαλία (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1

Τρίτη 22 Νοεμβρίου

12:00 Αργεντινή – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1+
15:00 Δανία – Τυνησία (4ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Μεξικό – Πολωνία (3ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Γαλλία – Αυστραλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου

12:00 Μαρόκο – Κροατία (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1+
15:00 Γερμανία – Ιαπωνία (5ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Βέλγιο – Καναδάς (6ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1

Πέμπτη 24 Νοεμβρίου

12:00 Ελβετία – Καμερούν (7ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1+
15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (8ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Βραζιλία – Σερβία (7ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

12:00 Ουαλία – Ιράν (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1+
15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Ολλανδία – Εκουαδόρ (1ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (2ος όμιλος) , (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

12:00 Τυνησία – Αυστραλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1+
15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Γαλλία – Δανία (4ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 Αργεντινή – Μεξικό (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1+
15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Κροατία – Καναδάς (6ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 Ισπανία – Γερμανία (5ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου

12:00 Καμερούν – Σερβία (7ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1+
15:00 Νότια Κορέα – Γκάνα (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
18:00 Βραζιλία – Ελβετία (7ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη (8ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

ΤΡΙΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη 29 Νοεμβρίου

17:00 Εκουαδόρ– Σενεγάλη (1ος όμιλος) , (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
17:00 Ολλανδία – Κατάρ (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1
21:00 Ιράν – ΗΠΑ (2ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Ουαλία – Αγγλία (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου

17:00 Αυστραλία – Δανία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1+
17:00 Τυνησία – Γαλλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 Πολωνία – Αργεντινή (3ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1+

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου

17:00 Καναδάς – Μαρόκο (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
17:00 Κροατία – Βέλγιο (6ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1
21:00 Ιαπωνία – Ισπανία (5ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 Κόστα Ρίκα – Γερμανία (5ος όμιλος, (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1+

Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου

17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (8ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1
17:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Σερβία – Ελβετία (7ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 Καμερούν – Βραζιλία (7ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

17:00 1Α - 2Β, (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) -ΑΝΤ1+
21:00 1C - 2D, (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) - ΑΝΤ1

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

17:00 1D - 2C, (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 1B - 2A, (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου

17:00 1Ε - 2F, (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) - ΑΝΤ1+
21:00 1G - 2H, (974 Stadium, Ντόχα) - ΑΝΤ1

Τρίτη 6 Δεκεμβρίου

17:00 1F - 2E, (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1+
21:00 1H - 2G, (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου

17:00 QF1: W53 - W54, (Στάδιο Education City, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 QF2: W49 - W50, (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

17:00 QF3: W55 - W56, (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) - ΑΝΤ1
21:00 QF4: W51 - W52, (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

Τρίτη 13 Δεκεμβρίου

21:00 SF1: W57 - W58, (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου

21:00 SF2: W59 - W60, (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) - ΑΝΤ1

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

17:00 ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ - (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) - ΑΝΤ1

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

17:00 ΤΕΛΙΚΟΣ - (Στάδιο Lusail, Lusail) - ΑΝΤ1

sport24.gr



Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
8I672
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 

 


 
Προτεινόμενα άρθρα


























































 


  © 2012-2023 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ