13/11/2019

   

Αρχική Καλαμπάκα Ελλάδα Κόσμος Αναγνώστες Αθλητικά Παράξενα Tips Web TV Επικοινωνία

 

 

 

 

 








ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Συγχαρητήριο Μήνυμα - Επιτυχίες Φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2019

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  29/08/2019 15:39:43

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας

Τα υψηλότερα ποσοστά
επιτυχίας κάθε χρόνο
Η πρώτη σας επιλογή
στη διδασκαλία των φιλολογικών μαθημάτων

Με αφορμή τα αποτελέσματα των Πανελληνίων Εξετάσεων...

συγχαίρω θερμά τους επιτυχόντες μαθητές μου, ευχόμενος ολόψυχα «καλές σπουδές».

Παράλληλα αισθάνομαι το χρέος να ευχαριστήσω τους γονείς τους για την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν και την άψογη συνεργασία μας όλα αυτά τα χρόνια.

Ένα μεγάλο «ΜΠΡΑΒΟ» στους παρακάτω μαθητές:

1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΑΕΙ

2. ΑΜΒΡΑΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
    ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

3. ΓΑΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
    ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

4. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

5. ΕΛΕΖΑΪ ΤΖΟΑΝΑ
    ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΑΕΙ

6. ΖΥΓΟΛΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
    ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΑΕΙ

7. ΘΕΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΑΕΙ

8. ΘΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

9. ΚΑΪΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΪΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ 
    (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

10. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
      ΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

11. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
      ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΑΕΙ

12. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΑΕΙ

13. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
      ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)

14. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
      ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΑΕΙ

15. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

16. ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 
      (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

17. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
      ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

18. ΚΟΤΣΙΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
      ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

19. ΛΑΡΙΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
      ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

20. ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΜΗΣ
      ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) ΑΕΙ

21. ΜΕΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

22. ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

23. ΜΕΧΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
      ΙΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΑΕΙ

24. ΜΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΖΑΝΗ) ΑΕΙ

25. ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
      ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΑΕΙ

26. ΜΙΓΙΑ ΠΑΜΕΛΑ
      ΑΓΩΓΗΣ & ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΪΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ 
      (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

27. ΜΙΣΙΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

28. ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
      ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΑΕΙ

29. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

30. ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
      ΣΧΟΛΗ ΑΝ0ΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΣΠΑ)

31. ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ
      ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)

32. ΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
      ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ) ΑΕΙ

33. ΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
      ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΑΕΙ

34. ΞΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
      ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ 
      (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΑΕΙ

35. ΠΑΛΑΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
      ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΑΕΙ

36. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
      ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΕΙ

37. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
      ΦΥΣΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΑΕΙ

38. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΕΙ

39. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΑΕΙ

40. ΡΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
      ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΑΕΙ

41. ΡΙΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
      ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΕΙ

42. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
      ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΕΝ)

43. ΣΙΝΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

44. ΣΙΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
      ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ) ΑΕΙ

45. ΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
      ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΑΕΙ

46. ΣΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΑΕΙ

47. ΤΖΑΧΟΛΙ ΛΕΚΙΝΑ
      ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΪΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
      (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΕΙ

48. ΤΡΑΝΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ
      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

49. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
      ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΕΙ

50. ΤΣΙΚΕΛΗ ΜΑΙΡΗ
      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΑΕΙ

51. ΤΣΙΚΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
      ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΕΙ

52. ΤΣΙΛΗ ΘΩΜΑΗ
      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΑΕΙ

53. ΤΣΙΟΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
      ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
      (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΕΙ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η δημοσίευση των ονομάτων των παιδιών έγινε κατόπιν συγκατάθεσης των ίδιων και των κηδεμόνων τους.


ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΑΘΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ

Η δυναμική & πολύχρονη παρουσία εγγυάται τη σίγουρη επιτυχία

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας
ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ «ΣΥΓΧΡΟΝΟ»

24 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Τρικάλων 30 (Πλατεία Ρήγα Φεραίου)
Τηλ.: 24320 79144, 6978087725




Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
7G56D
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 


 

καιρός Καλαμπάκα


 
Προτεινόμενα άρθρα







 

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Καλαμπάκα



 

 

  © 2012-2018 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ