ekalampaka.gr

Ήττα για τον ΑΟ Τρίκαλα από το Διαγόρα

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  21/02/2021 18:02:57
Ήττα για τον  ΑΟ Τρίκαλα από το Διαγόρα
Τρίτη σερί ήττα για τον ΑΟ Τρίκαλα στο πρωτάθλημα της SUPER LEAGUE 2, καθώς ηττήθηκαν εντός έδρας με 1-0 από το Διαγόρα...

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν μόλις το 2ο λεπτό, ενώ τα Τρίκαλα αν και είχαν την πλήρη εδαφική υπεροχή δεν μπόρεσαν να βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα, ούτε στα τελευταία λεπτά του αγώνα όταν ο Διαγόρας έμεινε με 9 παίκτες, καθώς είχε δύο αποβολές.

• ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Χαραλαμπίδης): Γιακουμής, Νιάρος, Πιαστόπουλος (74΄ Ζησόπουλος), Σουλιώτης, Ριζογιάννης, Σκόνδρας (74΄ Σιλβάνο Νατέρ), Παπαγεωργίου, Φασίδης (42΄λ.τρ. Ευθυμίου), Κεχαγιάς, Σταματής, Αλμπάνης (57΄ λ.τρ. Ελευθεριάδης).

• ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (Θεοδοσιάδης): Τσέλιος, Σανδραβέλης, Κοντοχρήστος (84΄Αυγενικού), Ρουγκάλας, Κωστούλας, Ντοριβάλ (57΄Λινάρδος), Αθανασίου (84΄Σεληνιωτάκης), Αλάεθ (57΄Κάκκο), Μπαστακός, Μασούρας, Σμυρλής.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δραγάτης (ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής), Αραβίδης (ΕΠΣ Αθηνών), Νίκζας (ΕΠΣ Λάρισας), 4ος διαιτητής Θεοχάρης (ΕΠΣ Θεσσαλίας-Μαγνησία)

ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ: Ευθυμίου (ΑΟ Τρίκαλα), Ριζογιάννης (ΑΟ Τρίκαλα), Μασούρας (Διαγόρας), Κάκκο (Διαγόρας)

ΑΠΟΒΟΛΕΣ: Μπαστακός (Διαγόρας), Κάκκο (Διαγόρας)