27/6/2022

   

Αρχική Καλαμπάκα Ελλάδα Κόσμος Αναγνώστες Αθλητικά Παράξενα Tips Web TV Επικοινωνία

 

 

 

 

 

 

 



Γ ΕΘΝΙΚΗ: Πρεμιέρα στις 11/10 για τα Μετέωρα - Πρόγραμμα αγώνων

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  08/09/2020 20:32:52
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων στους ομίλους της Γ Εθνικής. Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 11 Οκτωβρίου. Στην πρεμιέρα ο ΑΣ Μετέωρα θα υποδεχθεί τον ΑΟ Σελλάνων Προαστίου...

1η αγωνιστική 

• Ατρόμητος Παλαμά  – ΠΟ Ελασσόνας
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – ΠΟ Φήκης
• Κοζάνη  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• Αετός Μακρυχωρίου  – Ηρακλής Λάρισας
• ΑΣ Μετέωρα  – ΑΟ Σελλάνων
• Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕ Καρίτσας
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Δίας Δίου

2η αγωνιστική  

• Δίας Δίου  – Ατρόμητος Παλαμά
• ΠΟ Ελασσόνας  – Αναγέννηση Καρδίτσας
• ΠΟ Φήκης  – Αετός Μακρυχωρίου
• Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΣ Μετέωρα
• Ηρακλής Λάρισας  – Μακεδονικός Φούφα
• ΑΟ Σελλάνων  – Ερμής Αμυνταίου
• ΑΕ Καρίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ρεπό: Κοζάνη

3η αγωνιστική  

• Ατρόμητος Παλαμά  – Αναγέννηση Καρδίτσας
• Κοζάνη  – Δίας Δίου
• Αετός Μακρυχωρίου  – ΠΟ Ελασσόνας
• Μακεδονικός Φούφα  – ΠΟ Φήκης
• Ερμής Αμυνταίου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ηρακλής Λάρισας
• ΑΟ Σελλάνων  – ΑΕ Καρίτσας
Ρεπό: ΑΣ Μετέωρα

4η αγωνιστική  

• Κοζάνη  – Ατρόμητος Παλαμά
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Αετός Μακρυχωρίου
• Δίας Δίου  – ΑΣ Μετέωρα
• ΠΟ Ελασσόνας  – Μακεδονικός Φούφα
• ΠΟ Φήκης  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΕ Καρίτσας
• Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

5η αγωνιστική  

• Ατρόμητος Παλαμά  – Αετός Μακρυχωρίου
• ΑΣ Μετέωρα  – Κοζάνη
• Μακεδονικός Φούφα  – Αναγέννηση Καρδίτσας
• Ερμής Αμυνταίου  – Δίας Δίου
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΠΟ Ελασσόνας
• ΑΟ Σελλάνων  – ΠΟ Φήκης
• Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

6η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – Ατρόμητος Παλαμά
• Αετός Μακρυχωρίου  – Μακεδονικός Φούφα
• Κοζάνη  – Ερμής Αμυνταίου
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Δίας Δίου  – ΑΕ Καρίτσας
• ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΟ Σελλάνων
• ΠΟ Φήκης  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

7η αγωνιστική  

• Ατρόμητος Παλαμά  – Μακεδονικός Φούφα
• Ερμής Αμυνταίου  – ΑΣ Μετέωρα
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αετός Μακρυχωρίου
• ΑΕ Καρίτσας  – Κοζάνη
• ΑΟ Σελλάνων  – Αναγέννηση Καρδίτσας
• Ηρακλής Λάρισας  – Δίας Δίου
• Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό: ΠΟ Φήκης

8η αγωνιστική  

• Ερμής Αμυνταίου  – Ατρόμητος Παλαμά
• Μακεδονικός Φούφα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• ΑΣ Μετέωρα  – ΑΕ Καρίτσας
• Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΟ Σελλάνων
• Κοζάνη  – Ηρακλής Λάρισας
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• Δίας Δίου  – ΠΟ Φήκης
Ρεπό: ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική  

• Ατρόμητος Παλαμά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• ΑΕ Καρίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
• ΑΟ Σελλάνων  – Μακεδονικός Φούφα
• Ηρακλής Λάρισας  – ΑΣ Μετέωρα
• Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αετός Μακρυχωρίου
• ΠΟ Φήκης  – Κοζάνη
• ΠΟ Ελασσόνας  – Δίας Δίου
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

10η αγωνιστική  

• ΑΕ Καρίτσας  – Ατρόμητος Παλαμά
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΟ Σελλάνων
• Ερμής Αμυνταίου  – Ηρακλής Λάρισας
• Μακεδονικός Φούφα  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• ΑΣ Μετέωρα  – ΠΟ Φήκης
• Κοζάνη  – ΠΟ Ελασσόνας
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Δίας Δίου
Ρεπό: Αετός Μακρυχωρίου

11η αγωνιστική  

• Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Σελλάνων
• Ηρακλής Λάρισας  – ΑΕ Καρίτσας
• Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• ΠΟ Φήκης  – Ερμής Αμυνταίου
• ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΣ Μετέωρα
• Δίας Δίου  – Αετός Μακρυχωρίου
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Κοζάνη
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

12η αγωνιστική  

• Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
• ΑΟ Σελλάνων  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• ΑΕ Καρίτσας  – ΠΟ Φήκης
• Ερμής Αμυνταίου  – ΠΟ Ελασσόνας
• Μακεδονικός Φούφα  – Δίας Δίου
 ΑΣ Μετέωρα  – Αναγέννηση Καρδίτσας
• Αετός Μακρυχωρίου  – Κοζάνη
Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η αγωνιστική  

• Ατρόμητος Παλαμά  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• ΠΟ Φήκης  – Ηρακλής Λάρισας
• ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΕ Καρίτσας
• Δίας Δίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
• Κοζάνη  – Μακεδονικός Φούφα
• Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΣ Μετέωρα
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

14η αγωνιστική  

• ΠΟ Φήκης  – Ατρόμητος Παλαμά
• Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Ελασσόνας
• ΑΟ Σελλάνων  – Δίας Δίου
• ΑΕ Καρίτσας  – Αναγέννηση Καρδίτσας
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Κοζάνη
• Ερμής Αμυνταίου  – Αετός Μακρυχωρίου
• Μακεδονικός Φούφα  – ΑΣ Μετέωρα
Ρεπό: Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

15η αγωνιστική  

• ΠΟ Ελασσόνας  – ΠΟ Φήκης
• Δίας Δίου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
• Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ηρακλής Λάρισας
• Κοζάνη  – ΑΟ Σελλάνων
• Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΕ Καρίτσας
• ΑΣ Μετέωρα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Μακεδονικός Φούφα  – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά




Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
E59B4
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 

 

booked.net


 
Προτεινόμενα άρθρα






 


  © 2012-2022 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ