17/9/2019

   

Αρχική Καλαμπάκα Ελλάδα Κόσμος Αναγνώστες Αθλητικά Παράξενα Tips Web TV Επικοινωνία

 

 

 

 

 

 







Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 3ος Όμιλος: Εντός έδρας ξεκινούν Μετέωρα

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  11/09/2019 13:14:11
Πριν από λίγο έγινε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Γ’ Εθνικής, όπου οι δυο τρικαλινές ομάδες συμμετέχουν στον 3ο όμιλο. Με εντός έδρας αγώνες ξεκινούν οι δύο ομάδες του Νομού Τρικάλων στην Γ Εθνική, ο Α.Σ. Μετέωρα και ο Διγενής Νεοχωρίου...

Στον 3ο όμιλο συμμετέχουν 14 ομάδες, από τις ΕΠΣ Θεσσαλίας, Λάρισας, Πιερίας, Τρικάλων, Καρδίτσας, Φθιώτιδας και Ευρυτανίας.

Το πρωτάθλημα αρχίζει 22 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Αταλάντη  – Ποταμιά
• ΑΕ Καρίτσας  – Δίας Δίου
• Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΟ Σελλάνων
• Ατρόμητος Παλαμά  – Αλμυρός
• Θησέας Αγριάς  – Πιερικός
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική 
 
• Αταλάντη  – ΑΣ Μετέωρα
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΑΕ Καρίτσας
• Ποταμιά  – Διγενής Νεοχωρίου
• Δίας Δίου  – Ατρόμητος Παλαμά
• ΑΟ Σελλάνων  – Θησέας Αγριάς
• Αλμυρός  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Πιερικός  – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – ΑΕ Καρίτσας
• Διγενής Νεοχωρίου  – Αταλάντη
• Ατρόμητος Παλαμά  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Θησέας Αγριάς  – Ποταμιά
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Δίας Δίου
• Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Σελλάνων
• Πιερικός  – Αλμυρός

4η αγωνιστική  

• Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΣ Μετέωρα
• ΑΕ Καρίτσας  – Ατρόμητος Παλαμά
• Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Ποταμιά  – Ηρακλής Λάρισας
• Δίας Δίου  – Πιερικός
• ΑΟ Σελλάνων  – Αλμυρός

5η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – Ατρόμητος Παλαμά
• Θησέας Αγριάς  – Διγενής Νεοχωρίου
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΕ Καρίτσας
• Ηρακλής Λάρισας  – Αταλάντη
• Πιερικός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Αλμυρός  – Ποταμιά
• ΑΟ Σελλάνων  – Δίας Δίου

6η αγωνιστική  

• Θησέας Αγριάς  – ΑΣ Μετέωρα
• Ατρόμητος Παλαμά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Διγενής Νεοχωρίου  – Ηρακλής Λάρισας
• ΑΕ Καρίτσας  – Πιερικός
• Αταλάντη  – Αλμυρός
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΑΟ Σελλάνων
• Ποταμιά  – Δίας Δίου

7η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Ηρακλής Λάρισας  – Θησέας Αγριάς
• Πιερικός  – Ατρόμητος Παλαμά
• Αλμυρός  – Διγενής Νεοχωρίου
• ΑΟ Σελλάνων  – ΑΕ Καρίτσας
• Δίας Δίου  – Αταλάντη
• Ποταμιά  – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική  

• Ηρακλής Λάρισας  – ΑΣ Μετέωρα
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Πιερικός
• Θησέας Αγριάς  – Αλμυρός
• Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Σελλάνων
• Διγενής Νεοχωρίου  – Δίας Δίου
• ΑΕ Καρίτσας  – Ποταμιά
• Αταλάντη  – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – Πιερικός
• Αλμυρός  – Ηρακλής Λάρισας
• ΑΟ Σελλάνων  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Δίας Δίου  – Θησέας Αγριάς
• Ποταμιά  – Ατρόμητος Παλαμά
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Διγενής Νεοχωρίου
• ΑΕ Καρίτσας  – Αταλάντη

10η αγωνιστική  

• Αλμυρός  – ΑΣ Μετέωρα
• Πιερικός  – ΑΟ Σελλάνων
• Ηρακλής Λάρισας  – Δίας Δίου
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ποταμιά
• Θησέας Αγριάς  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Ατρόμητος Παλαμά  – Αταλάντη
• Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – ΑΟ Σελλάνων
• Δίας Δίου  – Αλμυρός
• Ποταμιά  – Πιερικός
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Ηρακλής Λάρισας
• Αταλάντη  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• ΑΕ Καρίτσας  – Θησέας Αγριάς
• Ατρόμητος Παλαμά  – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική  

• Δίας Δίου  – ΑΣ Μετέωρα
• ΑΟ Σελλάνων  – Ποταμιά
• Αλμυρός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Πιερικός  – Αταλάντη
• Ηρακλής Λάρισας  – ΑΕ Καρίτσας
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Διγενής Νεοχωρίου
• Θησέας Αγριάς  – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική  

• ΑΣ Μετέωρα  – Ποταμιά
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Δίας Δίου
• Αταλάντη  – ΑΟ Σελλάνων
• ΑΕ Καρίτσας  – Αλμυρός
• Διγενής Νεοχωρίου  – Πιερικός
• Ατρόμητος Παλαμά  – Ηρακλής Λάρισας
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Θησέας Αγριάς

14η αγωνιστική

• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΑΣ Μετέωρα
• Ποταμιά  – Αταλάντη
• Δίας Δίου  – ΑΕ Καρίτσας
• ΑΟ Σελλάνων  – Διγενής Νεοχωρίου
• Αλμυρός  – Ατρόμητος Παλαμά
• Πιερικός  – Θησέας Αγριάς
• Ηρακλής Λάρισας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης

15η αγωνιστική

• ΑΣ Μετέωρα  – Αταλάντη
• ΑΕ Καρίτσας  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Διγενής Νεοχωρίου  – Ποταμιά
• Ατρόμητος Παλαμά  – Δίας Δίου
• Θησέας Αγριάς  – ΑΟ Σελλάνων
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αλμυρός
• Ηρακλής Λάρισας  – Πιερικός

16η αγωνιστική

• ΑΕ Καρίτσας  – ΑΣ Μετέωρα
• Αταλάντη  – Διγενής Νεοχωρίου
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Ατρόμητος Παλαμά
• Ποταμιά  – Θησέας Αγριάς
• Δίας Δίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• ΑΟ Σελλάνων  – Ηρακλής Λάρισας
• Αλμυρός  – Πιερικός

17η αγωνιστική

• ΑΣ Μετέωρα  – Διγενής Νεοχωρίου
• Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΕ Καρίτσας
• Θησέας Αγριάς  – Αταλάντη
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Ηρακλής Λάρισας  – Ποταμιά
• Πιερικός  – Δίας Δίου
• Αλμυρός  – ΑΟ Σελλάνων

18η αγωνιστική

• Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΣ Μετέωρα
• Διγενής Νεοχωρίου  – Θησέας Αγριάς
• ΑΕ Καρίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Αταλάντη  – Ηρακλής Λάρισας
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Πιερικός
• Ποταμιά  – Αλμυρός
• Δίας Δίου  – ΑΟ Σελλάνων

19η αγωνιστική

• ΑΣ Μετέωρα  – Θησέας Αγριάς
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ατρόμητος Παλαμά
• Ηρακλής Λάρισας  – Διγενής Νεοχωρίου
• Πιερικός  – ΑΕ Καρίτσας
• Αλμυρός  – Αταλάντη
• ΑΟ Σελλάνων  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Δίας Δίου  – Ποταμιά

20η αγωνιστική

• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΣ Μετέωρα
• Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Λάρισας
• Ατρόμητος Παλαμά  – Πιερικός
• Διγενής Νεοχωρίου  – Αλμυρός
• ΑΕ Καρίτσας  – ΑΟ Σελλάνων
• Αταλάντη  – Δίας Δίου
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Ποταμιά

21η αγωνιστική

• ΑΣ Μετέωρα  – Ηρακλής Λάρισας
• Πιερικός  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Αλμυρός  – Θησέας Αγριάς
• ΑΟ Σελλάνων  – Ατρόμητος Παλαμά
• Δίας Δίου  – Διγενής Νεοχωρίου
• Ποταμιά  – ΑΕ Καρίτσας
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Αταλάντη

22η αγωνιστική

• Πιερικός  – ΑΣ Μετέωρα
• Ηρακλής Λάρισας  – Αλμυρός
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΟ Σελλάνων
• Θησέας Αγριάς  – Δίας Δίου
• Ατρόμητος Παλαμά  – Ποταμιά
• Διγενής Νεοχωρίου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Αταλάντη  – ΑΕ Καρίτσας

23η αγωνιστική

• ΑΣ Μετέωρα  – Αλμυρός
• ΑΟ Σελλάνων  – Πιερικός
• Δίας Δίου  – Ηρακλής Λάρισας
• Ποταμιά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Θησέας Αγριάς
• Αταλάντη  – Ατρόμητος Παλαμά
• ΑΕ Καρίτσας  – Διγενής Νεοχωρίου

24η αγωνιστική

• ΑΟ Σελλάνων  – ΑΣ Μετέωρα
• Αλμυρός  – Δίας Δίου
• Πιερικός  – Ποταμιά
• Ηρακλής Λάρισας  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αταλάντη
• Θησέας Αγριάς  – ΑΕ Καρίτσας
• Διγενής Νεοχωρίου  – Ατρόμητος Παλαμά

25η αγωνιστική

• ΑΣ Μετέωρα  – Δίας Δίου
• Ποταμιά  – ΑΟ Σελλάνων
• Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Αλμυρός
• Αταλάντη  – Πιερικός
• ΑΕ Καρίτσας  – Ηρακλής Λάρισας
• Διγενής Νεοχωρίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
• Ατρόμητος Παλαμά  – Θησέας Αγριάς

26η αγωνιστική

• Ποταμιά  – ΑΣ Μετέωρα
• Δίας Δίου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
• ΑΟ Σελλάνων  – Αταλάντη
• Αλμυρός  – ΑΕ Καρίτσας
• Πιερικός  – Διγενής Νεοχωρίου
• Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
• Θησέας Αγριάς  – Οικονόμος Τσαριτσάνης




Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
3T126
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 


 

καιρός Καλαμπάκα


 
Προτεινόμενα άρθρα








 

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Καλαμπάκα



 

 

  © 2012-2018 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ