26/9/2023
 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  
 
 

 





Δήμος Μετεώρων | ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΙ οι ανακηρυχθέντες συνδυασμοί για τις δημοτικές εκλογές

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  17/09/2023 09:58:27

Με απόφαση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας, θεωρούνται οι ΑΝΑΚΗΡΥΧΘΕΝΤΕΣ, με την αριθμ. 13/2023 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Τρικάλων (διαδικασία εκούσιας δικαιοδοσίας), ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Προέδρων Κοινοτήτων και συμβούλων κοινοτήτων που θα συμμετέχουν στις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023, για την ανάδειξη της νέας δημοτικής αρχής στο ΔΗΜΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ, ως ακολούθως:

1. Το συνδυασμό με το όνομα «"ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ"», με έμβλημα «Στο επάνω μέρος του εμβλήματος, με μια γραμμή χρώματος γκρι, περιγράφεται η κορυφογραμμή (ορίζοντας) μέρους των Ιερών βράχων των Μετεώρων, σημείο αναφοράς της περιοχής μας, φαινόμενο μοναδικό στον κόσμο. Κάτω από τον ορίζοντα των βράχων αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ», με τα γράμματα της λέξης «ΔΥΝΑΜΗ» να είναι διαφορετικού χρώματος (ένδειξη κομματικής ουδετερότητας) και μεγέθους γραμματοσειράς, έτσι ώστε να σχηματίζουν εικονικά έναν πολύχρωμο βράχο. Στην επόμενη σειρά τα γράμματα της λέξης «ΕΥΘΥΝΗΣ» είναι μαύρου χρώματος και ίδιου μεγέθους γραμματοσειράς. Κάτω από τη λέξη «ΕΥΘΥΝΗΣ» χαράσσεται μια μικρή ευθεία γραμμή κίτρινου χρώματος και τέλος στο κάτω μέρος είναι τοποθετημένο, με μικρά μαύρα γράμματα, το «σύνθημα» του συνδυασμού μας «το μέλλον στα χέρια μας». Έτσι, αντλώντας ΔΥΝΑΜΗ από την αξία της ΕΥΘΥΝΗΣ, ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
2. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
3. ΑΠΟΔΙΑΚΟΥ ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
4. ΒΑΪΟΥ ΝΤΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
5. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)
6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
7. ΓΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
8. ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
9. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
10. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
11. ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
12. ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
13. ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
14. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΤΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
15. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
16. ΖΗΚΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
17. ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
18. ΖΩΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
19. ΖΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
20. ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΧΑΣΙΩΝ)
21. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
22. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
23. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
24. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
25. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
26. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
27. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΘΩΜΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
28. ΚΕΡΑΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
29. ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
30. ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
31. ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
32. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
33. ΛΙΑΣΚΟΥ ΓΚΙΑΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
34. ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
35. ΜΑΚΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
36. ΜΑΛΕΜΗ ΚΑΡΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
37. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
38. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
39. ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
40. ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
41. ΜΠΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
42. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΠΛΑΚΙΑ ΑΝΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
43. ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
44. ΞΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ (ΧΑΣΙΩΝ)
45. ΠΑΝΑΡΑ ΖΙΩΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
46. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)
47. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
48. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
49. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
50. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
51. ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
52. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
53. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
54. ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
55. ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
56. ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
57. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
58. ΣΙΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
59. ΣΤΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
60. ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
61. ΤΑΣΙΚΑ ΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
62. ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
63. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
64. ΤΣΙΑΒΕΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
65. ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
66. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
67. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
68. ΦΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)
69. ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
70. ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
71. ΧΑΡΜΠΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
72. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
73. ΧΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
74. ΨΥΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοφύλλου)

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΗ
2. ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΟΡΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΗΛΙΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγναντιάς)

1. ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασπροκκλησιάς)

1. ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΖΤΡΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΛΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΙΝΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αύρας)

1. ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΑΤΕΝΤΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΙΑΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής)

1. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΟΥΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΤΣΟΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΝΤΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΟΥΜΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΧΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διάβας)

1. ΑΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θεοπέτρας)

1. ΓΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΟΜΠΟΔΙΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
7. ΤΟΤΗ ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κακοπλευρίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΓΚΙΟΥΡΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΤΣΑΡΑ ΘΩΜΑΪ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
8. ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμπάκας)

1. ΑΡΣΕΝΗ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (ΒΕΦΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΚΛΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
7. ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10. ΝΤΙΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΤΑΚΟΥ ΜΑΡΑΓΓΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
13. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστρακίου)

1. ΓΕΩΡΓΕ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΠΑ ΠΡΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΣΑΚΟΠΕΝΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΤΑΛΛΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
8. ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κλεινού)

1. ΓΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
2. ΜΟΥΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΗΛΙΑ
3. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
4. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
5. ΤΣΙΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οξυνείας)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
5. ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
8. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαρακήνας)

1. ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΙΚΗΤΟΥ
3. ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΛΑΚΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χρυσομηλέας)

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΚΟΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΡΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

1. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΣΙΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΤΟΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αηδόνος)

1. ΖΑΧΑΡΙΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμαράντου)

1. ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΧΛΙΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελοχωρίου)

1. ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθούσης)

1. ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχελινάδας)

1. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδέας)

1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχάβας)

1. ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΤΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΓΚΟΥΓΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γερακαρίου)

1. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γλυκομηλέας)

1. ΝΤΑΦΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΝΤΑΡΤΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΦΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαφίου)

1. ΔΗΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΚΟΣΒΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιρρόης)

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΣΔΡΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλογριανής)

1. ΡΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλομοίρας)

1. ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλοχωρίου)

1. ΚΟΚΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΠΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΚΟΦΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταφύτου)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΟΥΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κονισκού)

1. ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κορυδαλλού)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΕΓΟΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρανέας)

1. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης)

1. ΑΔΑΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΤΑΣΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λογγάς)

1. ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαλακασίου)

1. ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΥΨΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ματονερίου)

1. ΚΥΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρελίου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΠΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κερασέας)

1. ΧΟΛΕΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ορθοβουνίου)

1. ΚΑΛΑΜΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου)

1. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3. ΡΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παναγίας)

1. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΙΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας)

1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πεύκης)

1. ΠΑΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυθέας)

1. ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΣΕΛΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
3. ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκεπαρίου)

1. ΒΛΑΧΑΒΑ ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τρυγόνος)

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλαμπουρεσίου)

1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωτεινού)

1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαλικίου)

1. ΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ



2. Το συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΤΕΩΡΩΝ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
2. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
3. ΒΑΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΪΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
4. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
5. ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΧΑΣΙΩΝ)
6. ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
7. ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
8. ΖΩΣΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
9. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΖΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
10. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
11. ΚΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
12. ΚΟΥΒΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)
13. ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
14. ΜΠΑΚΑΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΒΙΒΗ) του ΗΛΙΑ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
15. ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
16. ΝΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
17. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
18. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΒΥΖΑΝΤΑΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
19. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
20. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
21. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
22. ΡΟΥΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
23. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
24. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
25. ΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
26. ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
27. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
28. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
29. ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
30. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
31. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοφύλλου)

1. ΑΥΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΝΙΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασπροκκλησιάς)

1. ΜΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΙΝΙΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής)

1. ΖΙΑΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμπάκας)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΣΩΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΜΠΑΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

1. ΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελοχωρίου)

1. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχελινάδας)

1. ΣΤΑΜΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδέας)

1. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχάβας)

1. ΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γερακαρίου)

1. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γλυκομηλέας)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαφίου)

1. ΝΑΣΤΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΛΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιρρόης)

1. ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλογριανής)

1. ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλομοίρας)

1. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλοχωρίου)

1. ΒΑΛΛΑ ΔΕΣΠΩ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κονισκού)

1. ΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρανέας)

1. ΜΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης)

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λογγάς)

1. ΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαλακασίου)

1. ΒΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρελίου)

1. ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κερασέας)

1. ΒΑΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ορθοβουνίου)

1. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παναγίας)

1. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας)

1. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πεύκης)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκεπαρίου)

1. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τρυγόνος)

1. ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλαμπουρεσίου)

1. ΛΟΥΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωτεινού)

1. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



3. Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ», με έμβλημα «Το λογότυπο του συνδυασμού απεικονίζει τα παγκόσμιας εμβέλειας Μετέωρα, τα δάση και τα ποτάμια, και προσδιορίζεται η ονομασία του συνδυασμού «Ανοιχτοί Ορίζοντες»» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
2. ΑΔΑΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
5. ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ ΤΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
6. ΓΑΤΣΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
7. ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
8. ΓΚΟΥΑΡΝΤΑΜΠΑΣΟ (ΜΟΚΑΣ) ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟ (ΧΑΣΙΩΝ)
9. ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
10. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
11. ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
12. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
13. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
14. ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
15. ΖΙΩΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
16. ΖΩΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
17. ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
18. ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
20. ΚΑΡΑΚΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
21. ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
22. ΚΕΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
23. ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
24. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
25. ΚΡΙΤΣΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
26. ΚΩΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
27. ΛΑΙΜΟΔΕΤΗ ΘΩΜΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
28. ΛΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
29. ΛΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
30. ΛΙΟΝΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
31. ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΪΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
32. ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
33. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
34. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
35. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
36. ΜΠΕΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
37. ΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
38. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
39. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
40. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
41. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)
42. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
43. ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
44. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
45. ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
46. ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
47. ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
48. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
49. ΠΩΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
50. ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
51. ΣΑΜΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
52. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
53. ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
54. ΣΙΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΧΑΣΙΩΝ)
55. ΣΙΟΥΤΑΣ (ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ) ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
56. ΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
57. ΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
58. ΤΡΙΜΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
59. ΤΣΙΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
60. ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
61. ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ)
62. ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
63. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
64. ΧΟΥΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
65. ΧΟΥΧΟΥΡΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοφύλλου)

1. ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΝΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΟΡΤΙΚΑ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγναντιάς)

1. ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΙΟΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασπροκκλησιάς)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΤΣΙΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΟΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΠΠΟΥΣ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5. ΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΡΑΤΖΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7. ΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΤΣΙΑΠΑΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αύρας)

1. ΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΚΑΒΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΠΟΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ-ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής)

1. ΖΙΑΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΒΑΪΟΥ
3. ΣΤΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΣΙΑΒΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διάβας)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
2. ΝΤΑΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θεοπέτρας)

1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΤΟΥΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κακοπλευρίου)

1. ΑΝΤΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΖΙΩΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμπάκας)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΜΠΝΤΕΛΑΑΛ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΑΓΙΕΝΤ
3. ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΜΑΡΙΑ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
4. ΓΚΕΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΚΑΪΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΜΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΡΑΝΙΑ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΜΙΡΑΚΑ ΔΙΜΙΤΕΡ του ΝΙΚΟ
10. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΤΖΙΛΗΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΤΣΕΡΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΣΙΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστρακίου)

1. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΘΩΜΑ
2. ΚΩΣΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΣΟΥΡΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΙΜΩΝΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κλεινού)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΡΙΟΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οξυνείας)

1. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΑΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαρακήνας)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
2. ΖΑΜΠΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΒΑΪΟΥ
3. ΖΓΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΣΑΒΒΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χρυσομηλέας)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΔΗΜΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

1. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

1. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αηδόνος)

1. ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμαράντου)

1. ΧΛΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθούσης)

1. ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχελινάδας)

1. ΜΠΑΜΠΑΝΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδέας)

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχάβας)

1. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΧΟΥΧΟΥΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΓΚΑΝΤΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΝΔΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΤΖΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γερακαρίου)

1. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΤΣΙΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γλυκομηλέας)

1. ΓΚΕΜΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΑΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαφίου)

1. ΠΛΗΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
2. ΚΟΣΒΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλογριανής)

1. ΞΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλομοίρας)

1. ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλοχωρίου)

1. ΖΙΟΥΓΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταφύτου)

1. ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΠΕΛΤΕΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κονισκού)

1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΙΤΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κορυδαλλού)

1. ΧΥΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρανέας)

1. ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης)

1. ΛΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λογγάς)

1. ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαλακασίου)

1. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ματονερίου)

1. ΡΟΥΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρελίου)

1. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κερασέας)

1. ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ορθοβουνίου)

1. ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου)

1. ΛΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παναγίας)

1. ΓΚΙΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΑΜΠΙΖΑΚΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας)

1. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πεύκης)

1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυθέας)

1. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκεπαρίου)

1. ΤΑΡΑΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τρυγόνος)

1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΡΩΝΗ ΞΑΝΘΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλαμπουρεσίου)

1. ΛΟΥΛΕΣ ΦΡΟΣΥΝΑΚΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωτεινού)

1. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαλικίου)

1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Share on Facebook Share on Twitter

Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
R1MOY
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 

 
booked.net


 
Προτεινόμενα άρθρα


































































 


  © 2012-2023 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας Πολιτική Απορρήτου   ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ