Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 28 Μαρτίου έως 03 Απριλίου 2022, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (28-03-2022) και ώρες 17:00 - 23:00: Καστανιά – Αμάραντος - Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη - Πολυθέα - Μηλιά - Αγία Παρασκευή
• Τρίτη (29-03-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά - Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι - Καλαμπάκα
• Τετάρτη (30-03-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα –Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
• Πέμπτη (31-03-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
• Παρασκευή (01-04-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Μουργκάνι – Μεγάλη Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
• Κυριακή (03-04-2022) και ώρες 17:00 - 23:00: Μουργκάνι – Άγιος Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Τρίτη (29-03-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Πύλη - Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση - Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
• Τετάρτη (30-03-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Κονισκός - Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
• Πέμπτη (31-03-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι - Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
• Παρασκευή (01-04-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη - Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
• Σάββατο (02-04-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγία Τριάδα
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
• Δευτέρα (28-03-2022) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια – Φανάρι – Άγιος Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή - Κρυοπηγή
• Τρίτη (29-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά - Μολόχα
• Τετάρτη (30-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι - Ρεντίνα
• Πέμπτη (31-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
• Παρασκευή (01-04-2022) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο – Λαμπερό – Άγιος Αθανάσιος – Καρίτσα – Καρβασαράς - Μπελοκομύτης
• Σάββατο (02-04-2022) και ώρες 08:00-13:00: Αχλαδιά – Λεοντάρι – Αναβρα – Ασημοχώρι - Κτιμένη
|