Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 17 έως 23 Οκτωβρίου 2022, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (17-10-2022) και ώρες 18:00 - 00:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι - Καλαμπάκα
• Τρίτη (18-10-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Καστανιά – Αμάραντος - Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη - Πολυθέα - Μηλιά - Αγία Παρασκευή
• Τετάρτη (19-10-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
• Πέμπτη (20-10-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Μουργκάνι - Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
• Παρασκευή (21-10-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
• Κυριακή (23-10-2022) και ώρες 17:00 - 23:00: Μουργκάνι - Αγ. Δημήτριος - Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (17-10-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
• Τρίτη (18-10-2022) και ώρες 17:00 – 23:00: Κονισκός - Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
• Τετάρτη (19-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα - Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό - Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα
• Πέμπτη (20-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη - Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση - Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
• Παρασκευή (21-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι - Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
• Σάββατο (22-10-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
• Δευτέρα (17-10-2022) και ώρες 17:00 - 00:00: Άγιος Ακάκιος – Μαυρομμάτι – Ελληνόπυργος – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή - Ανθοχώρι
• Τρίτη (18-10-2022) και ώρες 17:00 - 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Άγιος Βησσάριος – Καππαδοκικό - Γραμματικό
• Τετάρτη (19-10-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη
• Παρασκευή (21-10-2022) και ώρες 08:00 - 15:00: Μοσχάτο – Λαμπερό – Άγιος Αθανάσιος – Καρίτσα – Καρβασαράς - Μπελοκομύτης
• Κυριακή (23-10-2022) και ώρες 19:00 - 00:00: Άμπελος – Δασοχώρι – Μελισσοχώρι – Φίλια – Μαυραχάδες – Κέδρος - Θραψίμι
|