Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 14 Ιουνίου έως 20 Ιουνίου 2021, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:...
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ • Δευτέρα (14-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Πύλη – Περτούλι - Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά - Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι- Καλαμπάκα • Τρίτη (15-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη • Τετάρτη (16-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Καστανιά – Αμάραντος - Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη - Πολυθέα - Μηλιά – Αγία Παρασκευή • Πέμπτη (17-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά - Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση • Σάββατο (19-06-2021) και ώρες 08:00 - 14:00: Μουργκάνι – Μεγάλη Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία - Μαλακάσι • Κυριακή (20-06-2021) και ώρες 08:00 - 14:00: Πηνειάδα - Φαρκαδόνα – Παναγίτσα – Γριζάνο – Αχλαδοχώρι – Διάσελο – Κρήνη – Νεοχώρι – Γεωργανάδες – Κλοκωτός - Πετρωτό 2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ • Δευτέρα (14-06-2021) και ώρες 17:00 - 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη - Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση • Τρίτη (15-06-2021) και ώρες 17:00 – 00:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα • Τετάρτη (16-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι - Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι • Πέμπτη (17-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Πύλη - Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση - Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία • Παρασκευή (18-06-2021) και ώρες 09:00 – 15:00: Κονισκός - Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό • Κυριακή (20-06-2021) και ώρες 18:00 – 00:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ • Δευτέρα (14-06-2021) και ώρες 18:00 - 01:00: Κανάλια – Φανάρι – Άγιος Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή • Τρίτη (15-06-2021) και ώρες 17:00 - 00:00: Αγία Παρασκευή – Άμπελος – Φίλια – Μαυραχάδες – Λουτρό - Κέδρος • Τετάρτη (16-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Κτιμένη – Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Βαθύλακκος - Αηδονοχώρι • Πέμπτη (17-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Πορτή – Τρυγώνα -Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά - Αργιθέα • Παρασκευή (18-06-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Νεράιδα – Φυλακτή - Νεοχώρι • Σάββατο (19-06-2021) και ώρες 08:00 - 13:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Καππαδοκικό - Γραμματικό
|