Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 13 έως 19 Μαρτίου 2023, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (13-03-2023) και ώρες 08:00 - 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
• Τρίτη (14-03-2023) και ώρες 08:00 - 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
• Τετάρτη (15-03-2023) και ώρες 08:00 - 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
• Πέμπτη (16-03-2023) και ώρες 18:00 - 01:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
• Παρασκευή (17-03-2023) και ώρες 17:00 - 23:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
• Σάββατο (18-03-2023) και ώρες 07:00 - 13:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (13-03-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Πύλη - Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση - Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
• Τρίτη (14-03-2023) και ώρες 17:00 – 23:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
• Τετάρτη (15-03-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι - Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
• Πέμπτη (16-03-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα - Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό - Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα
• Παρασκευή (17-03-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη - Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
• Κυριακή (19-03-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Κονισκός - Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
• Δευτέρα (13-03-2023) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια – Φανάρι – Άγιος Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή
• Τρίτη (14-03-2023) και ώρες 17:00-00:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά - Μολόχα
• Τετάρτη (15-03-2023) και ώρες 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι - Ρεντίνα
• Πέμπτη (16-03-2023) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
• Παρασκευή (17-03-2023) και ώρες 08:00 - 15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Νεράιδα – Φυλακτή – Νεοχώρι
• Κυριακή (19-03-2023) και ώρες 19:00 - 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι - Κτιμένη
|