Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 11 έως 17 Οκτωβρίου 2021, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:...
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ • Δευτέρα (11-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Πύλη – Περτούλι - Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά - Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι - Καλαμπάκα • Τρίτη (12-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη • Τετάρτη (13-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Καστανιά – Αμάραντος - Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη - Πολυθέα - Μηλιά - Αγία Παρασκευή • Πέμπτη (14-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά - Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση • Παρασκευή (15-10-2021) και ώρες 08:00 - 14:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία - Μαλακάσι • Κυριακή (17-10-2021) και ώρες 17:00 - 23:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι - Αγιόφυλλο 2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ • Τρίτη (12-10-2021) και ώρες 17:00 – 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη - Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση • Τετάρτη (13-10-2021) και ώρες 17:00 – 00:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι - Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι • Πέμπτη (14-10-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη - Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση - Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία • Παρασκευή (15-10-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός - Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό • Σάββατο (16-10-2021) και ώρες 08:00 – 14:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ • Δευτέρα (11-10-2021) και ώρες 17:00 - 00:00: Μελισσοχώρι – Φίλια – Άμπελος – Κέδρος - Θραψίμι • Τρίτη (12-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Κούτσουρο – Αμάραντος – Σαραντάπορο – Νεράιδα - Απιδιά • Τετάρτη (13-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Φυλακτή – Νεράιδα – Νεοχώρι • Πέμπτη (14-10-2021) και ώρες 08:00 - 15:00: Πορτή – Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα • Παρασκευή (15-10-2021) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Λαμπερό – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό - Καροπλέσι • Σάββατο (16-10-2021) και ώρες 08:00-13:00: Ανάβρα – Αχλαδιά –Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Κτιμένη
|