chicken time diner rapsodia
ekalampaka.gr

ΤΕΛΙΚΟ 4-2: «Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑΝΩΝ»

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  18/11/2018 15:03:08
Το ekalampaka.gr μεταδίδει ζωντανά την εξέλιξη στο σκορ του αγώνα «Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑΝΩΝ». Το άρθρο ανανεώνεται αυτομάτως χωρίς να πατάτε πλήκτρο ανανέωσης...

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 4-2

86' 4-2 για τα ΜΕΤΕΩΡΑ. Επέλαση ΣΚΟΝΔΡΑ και ιδανικό πλασάρισμα.

84' 3-2 Μειώνουν τα ΣΕΛΛΑΝΑ

79' Απόκρουση του ΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ.

78'  3-1: Ο ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ για τα ΜΕΤΕΩΡΑ.

75'  2-1: Ο ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ μειώνει για τα ΣΕΛΛΑΝΑ.

73'  ΑΛΛΑΓΗ (ΜΕΤΕΩΡΑ): Στη θέση του ΜΑΡΟΥΔΑ ο ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ.

61' Ακυρώνεται γκολ για τα ΜΕΤΕΩΡΑ ως οφσάιντ.

61' Εντυπωσιακή απόκρουση ΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ.

61' ΑΛΛΑΓΗ (ΜΕΤΕΩΡΑ): Στη θέση του ΣΥΡΑΚΟΥ ο ΛΙΤΣΙΟΣ.

60' Ευκαιρία για τα ΣΕΛΛΑΝΑ. Με το κεφάλι ο ΡΑΝΤΟΣ προ του ΜΑΡΟΥΔΑ.

57' ΑΛΛΑΓΗ (ΣΕΛΛΑΝΑ): Στη θέση του ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ο ΥΦΑΝΤΗΣ.

54' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΚΟΝΤΟ (ΣΕΛΛΑΝΑ).

53' ΚΙΤΡΙΝΗ στον ΖΑΡΟΠΟΥΛΟ (ΜΕΤΕΩΡΑ).

49' ΑΛΛΑΓΗ (ΜΕΤΕΩΡΑ): Στη θέση του ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ο ΑΥΓΕΡΟΣ.

[16:22] Τελικά αποφασίσθηκε να συνεχισθεί ο αγώνας. Μόλις ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο.

[16:11] Οι ομάδες δεν έχουν βγει ακόμα στον αγωνιστικό χώρο για το δεύτερο ημίχρονο. Συζητιέται το σενάριο για διακοπή του παιχνιδιού.

ΛΗΞΗ 1ου ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

30' Δοκάρι ο ΜΑΡΟΥΔΑΣ.

26' ΔΥΟ ΑΛΛΑΓΕΣ (ΣΕΛΛΑΝΑ): Στη θέση των ΔΗΜΟΛΙΟΥ και ΤΖΑΝΗ, οι ΠΑΠΑΓΕΩΓΙΟΥ και ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ.

23' 2-0. Ο ΙΩΑΝΝΟΥ διπλασιάζει τα τέρματα για τα ΜΕΤΕΩΡΑ.

19' Κεφαλιά του ΖΗΣΗ πάνω στη γραμμή, διώχνουν τα ΣΕΛΛΑΝΑ.

18' Ευκαιρία χάνουν τα ΜΕΤΕΩΡΑ. Αποκρούει ο γκολκίπερ των ΣΕΛΛΑΝΩΝ.

15' Δοκάρι για τα ΜΕΤΕΩΡΑ .

12' Ευκαιρία από τον ΜΑΡΟΥΔΑ. Συρτό αριστερό μόλις άουτ στην αριστερή δοκό του γκολκίπερ των ΣΕΛΛΑΝΩΝ.

09' ΠΕΝΑΛΤΙ για τα ΜΕΤΕΩΡΑ.
     Ο ΣΚΟΝΔΡΑΣ σουτάρει και κάνει το 1-0.