20/10/2017


   

Αρχική Καλαμπάκα Ελλάδα Κόσμος Αναγνώστες Αθλητικά Παράξενα Tips Web TV Επικοινωνία


ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Συγχαρητήριο Μήνυμα - Επιτυχίες Φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2017

Δημοσιεύθηκε από: Αντώνης Βλιώρας  25/08/2017 09:00:13

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας

Η πρώτη σας επιλογή στη διδασκαλία
των φιλολογικών μαθημάτων
Τα υψηλότερα ποσοστά επιτυχίας
κάθε χρόνο

Με αφορμή τα αποτελέσματα των Πανελληνίων Εξετάσεων συγχαίρω θερμά τους επιτυχόντες μαθητές μου, ευχόμενος ολόψυχα «καλές σπουδές»...

Παράλληλα αισθάνομαι το χρέος να ευχαριστήσω τους γονείς τους για την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν και την άψογη συνεργασία μας όλα αυτά τα χρόνια.

Ένα μεγάλο «ΜΠΡΑΒΟ» στους παρακάτω μαθητές:

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΡΙΑΜΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ
      ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)

  2. ΑΚΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

  4. ΒΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

  5. ΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

  6. ΒΛΗΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
      ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

  7. ΓΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

  8. ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

  9. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

10. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

11. ΓΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

12. ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

13. ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

14. ΔΕΛΙΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

15. ΖΥΓΟΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

16. ΘΩΜΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

17. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

19. ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

20. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΖΩΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
      (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

21. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ

22. ΚΟΜΜΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

23. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Σ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ
      ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

24. ΛΑΪΤΣΑ ΑΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

25. ΛΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

26. ΛΕΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

27. ΛΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ
      ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

28. ΛΙΑΚΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ
      ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

29. ΛΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

30. ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

31. ΜΕΜΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

32. ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

33. ΜΠΑΝΤΑΝΙΚΑ ΝΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

34. ΜΠΑΝΤΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

35. ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

36. ΜΠΟΥΖΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)

37. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)

38. ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

39. ΝΙΑΒΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

40. ΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

41. ΟΥΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
      ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

42. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ
      ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

43. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

44. ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

45. ΣΑΒΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

46. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

47. ΣΑΛΤΑΠΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

48. ΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

49. ΣΙΟΥΤΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
      (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

50. ΤΟΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

51. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

52. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

53. ΤΣΙΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

54. ΤΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

55. ΤΣΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

56. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
      (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

57. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

58. ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΑΘΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ

Η δυναμική & πολύχρονη παρουσία εγγυάται τη σίγουρη επιτυχία




Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια αυτή τη στιγμή.


Ονοματεπώνυμο:
E-mail (Δεν θα δημοσιευθεί):
Σχόλιο:
Συμπληρώστε τον κωδικό:
72671
Αναζήτηση
Αναζήτηση για:
Κατηγορία:
Ημερομηνία (από/εώς):



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Εκτύπωση αυτής της σελίδας
 

 


 
Προτεινόμενα άρθρα





Εφημερεύοντα Φαρμακεία Καλαμπάκα



 

 


© 2012 :: ekalampaka.gr Κορυφή της σελίδας